Luchthavencod

ART

Watertown International Airport
ICAO: KART

Over Luchthaven Watertown International Airport

Watertown International Airport (IATA: ART, ICAO: KART) is een luchthaven in Watertown, United States.

De luchthaven opereert in de tijdzone America/New_York. CoΓΆrdinaten: breedte 43.9919, lengte -76.0217. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn YGK (Kingston, 52.8 km), OGS (Ogdensburg, 88.6 km), RME (Rome, 97.7 km), SYR (Syracuse, 98.2 km), YSH (Smiths Falls, 106.3 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven ART.

Lokale Tijd
Loading...
America/New_York
Huidig Weer
Loading...
In Watertown
Locatie
Watertown
United States
CoΓΆrdinaten
43.9919, -76.0217

πŸ• Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
⇄
Luchthaven Tijd (ART)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen β€” ART

In welke stad ligt luchthaven ART?

Watertown International Airport (ART) bevindt zich in Watertown, United States.

Wat is de ICAO-code voor Watertown International Airport?

De ICAO-code voor Watertown International Airport is KART.

Waar bevindt zich ART?

ART bevindt zich op breedtegraad 43.99190139770508 en lengtegraad -76.02169799804688 in Watertown, United States.

In welke tijdzone ligt luchthaven ART?

Watertown International Airport bevindt zich in tijdzone America/New_York.

Waar staat luchthavencod ART voor?

De IATA-code ART is de identificatie voor Watertown International Airport.

Wat is het verschil tussen ART en KART?

ART is de IATA-code (3 letters) en KART de ICAO-code (4 letters) voor Watertown International Airport.

Hoe is het weer op luchthaven ART?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van ART?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij ART zijn: YGK (Kingston, 52.8 km), OGS (Ogdensburg, 88.6 km), RME (Rome, 97.7 km), SYR (Syracuse, 98.2 km), YSH (Smiths Falls, 106.3 km).