Luchthavencod

POB

Pope Field
ICAO: KPOB

Over Luchthaven Pope Field

Pope Field (IATA: POB, ICAO: KPOB) is een luchthaven in Fort Bragg, United States.

De luchthaven opereert in de tijdzone America/New_York. CoΓΆrdinaten: breedte 35.1709, lengte -79.0145. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn FBG (Fredericksburg, 8.3 km), FAY (Fayetteville, 23.4 km), SOP (Pinehurst-Southern Pines, 35 km), LBT (Lumberton, 62.5 km), RDU (Raleigh-durham, 81.2 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven POB.

Lokale Tijd
Loading...
America/New_York
Huidig Weer
Loading...
In Fort Bragg
Locatie
Fort Bragg
United States
CoΓΆrdinaten
35.1709, -79.0145

πŸ• Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
⇄
Luchthaven Tijd (POB)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen β€” POB

In welke stad ligt luchthaven POB?

Pope Field (POB) bevindt zich in Fort Bragg, United States.

Wat is de ICAO-code voor Pope Field?

De ICAO-code voor Pope Field is KPOB.

Waar bevindt zich POB?

POB bevindt zich op breedtegraad 35.1708984375 en lengtegraad -79.014503479004 in Fort Bragg, United States.

In welke tijdzone ligt luchthaven POB?

Pope Field bevindt zich in tijdzone America/New_York.

Waar staat luchthavencod POB voor?

De IATA-code POB is de identificatie voor Pope Field.

Wat is het verschil tussen POB en KPOB?

POB is de IATA-code (3 letters) en KPOB de ICAO-code (4 letters) voor Pope Field.

Hoe is het weer op luchthaven POB?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van POB?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij POB zijn: FBG (Fredericksburg, 8.3 km), FAY (Fayetteville, 23.4 km), SOP (Pinehurst-Southern Pines, 35 km), LBT (Lumberton, 62.5 km), RDU (Raleigh-durham, 81.2 km).