Luchthavencod

YQA

Muskoka Airport
ICAO: CYQA

Over Luchthaven Muskoka Airport

Muskoka Airport (IATA: YQA, ICAO: CYQA) is een luchthaven in Muskoka, Canada.

De luchthaven opereert in de tijdzone America/Toronto. CoΓΆrdinaten: breedte 44.9747, lengte -79.3033. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn YPD (Parry Sound, 51.9 km), YLK (Barrie-Orillia, 58 km), YPQ (Peterborough, 111.3 km), YOO (Oshawa, 121.4 km), YKZ (Toronto, 123.8 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven YQA.

Lokale Tijd
Loading...
America/Toronto
Huidig Weer
Loading...
In Muskoka
Locatie
Muskoka
Canada
CoΓΆrdinaten
44.9747, -79.3033

πŸ• Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
⇄
Luchthaven Tijd (YQA)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen β€” YQA

In welke stad ligt luchthaven YQA?

Muskoka Airport (YQA) bevindt zich in Muskoka, Canada.

Wat is de ICAO-code voor Muskoka Airport?

De ICAO-code voor Muskoka Airport is CYQA.

Waar bevindt zich YQA?

YQA bevindt zich op breedtegraad 44.974700927734375 en lengtegraad -79.30329895019531 in Muskoka, Canada.

In welke tijdzone ligt luchthaven YQA?

Muskoka Airport bevindt zich in tijdzone America/Toronto.

Waar staat luchthavencod YQA voor?

De IATA-code YQA is de identificatie voor Muskoka Airport.

Wat is het verschil tussen YQA en CYQA?

YQA is de IATA-code (3 letters) en CYQA de ICAO-code (4 letters) voor Muskoka Airport.

Hoe is het weer op luchthaven YQA?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van YQA?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij YQA zijn: YPD (Parry Sound, 51.9 km), YLK (Barrie-Orillia, 58 km), YPQ (Peterborough, 111.3 km), YOO (Oshawa, 121.4 km), YKZ (Toronto, 123.8 km).